Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud mondani egy olyan...

Valaki tud mondani egy olyan TPS játékot ami hasonlít pl a GTA-ra a Just Cause-ra?

Figyelt kérdés

2017. aug. 2. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
saint row széria
2017. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor open world akció/kaland játék kell, ebben a kategóriában van jó pár cím, de tessék itt van pár:

-Saints Row sorozat (leginkább a The Third és a IV amit ajánlani tudok)

-Sleeping Dogs

-Mafia trilógia (az első rész a legjobb, de azt kb. lehetetlen beszerezni, így jelenleg a 2. részt ajánlom, a 3. elég közepes, csak egy nagyobb akció keretében éri meg beszerezni, de akkor már a DLC-k társasagában)

-L.A. Noire

-The Saboteur

-Watch Dogs 1 és 2

-Mad Max

-Batman Arkham sorozat (kicsit kakukk tojás, de a műfajban megegyezik a mértékkel)

2017. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

[link]

Itt a Mafia 1

2017. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Én a magam részéről nem támogatom az illegális szoftverfejlesztést, de aki játszani akar vele nem sok lehetősége van, digitálisan már lehetetlen beszerezni, dobozosan is ritka, plusz sokaknak nincs is már lemezmeghajtója (mint nekem).
2017. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a játékokat, és a Mafiát is nagyon köszönöm már régóta keresem hol tudom letölteni :D ment mindenkinek a zöld kéz
2017. aug. 3. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!