Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csgo-ban van értelme megvenni...

Csgo-ban van értelme megvenni az új operation (hydra) belépőt?

Figyelt kérdés
Mármint van-e még idő teljesíteni a küldetéseket, fegyver drop + láda drop miatt, illetve megéri e az árát?

2017. júl. 17. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Még másfél hónapig tart. Aki most kezdi annak ugyanannyi drop fog esni mint aki májustól játszik vele, csak kevesebb ideje van összeszedni ugyanannyi XP-t.


Az operation mindig megéri mert jellemzően visszahozza az árát és profitot is termel. Az elejétől kezdve garantált hogy nyersz vele, mert a ládák ilyenkor 1-2-5 euróért is elmennek, míg a végére szépen leesik az áruk pár centre. A végén már inkább csak a fegyver dropban bízhatsz. 6 euró amúgy sem a nagy összeg amit felesleges kiadni rá, 2000 forintot bárhol bármin megspórolhatsz az életben anélkül hogy fájna.

2017. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Operation lejárta után a ládáknak az érteke nem ugrik fel? Mert van egy operation láda (nem tudom melyik), aminek több eurós értéke van. [bár ez 1 éve is van ha nem több (amióta utoljára játszottam és akkor nézegettem a ládák értékeit)]
2017. júl. 17. 15:33
 3/13 anonim ***** válasza:

A piacon a kereslet-kínálat határozza meg az árakat. Amíg több tízezer láda van feltéve addig a kínálat lenyomja az árakat. Ha majd kiürül a felvásárlás miatt és valaki még mindig tartogatja éveken át a saját ládáját, akkor esetleg olyan helyzetet lehet előidézni hogy kereslet van és kínálat nincs vagy csak minimális - ez szokta felhúzni az árakat. Az sosem garantált hogy összejön, mert azzal hogy a láda kifut vele együtt a tartalmának ára is esik a piacon.


Én most megnéztem de szinte minden operation-láda több tízezres kínálattal 10 cent alatt van.


Ugyanakkor ha megnézed az operation pass-eket, azoknak brutális az ára, akár 100 euró fölött is viszik. Én lehet veszek egyet pluszban és pár év múlva megsokszorozza az árát.


[link]

2017. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

úúú az igen, milyen árak vannak..

De azt nézem piacon olcsóbb a hydra belépő vagy mi??

2017. júl. 17. 16:21
 5/13 anonim ***** válasza:

Megéri, ha aktívan játszol. Szeptemberig azért még van idő.


Az operation ládák értéke az event végére lecsökken, hiszen telítődik velük a piac. (Több lesz a kínálat, mint a kereslet.) Persze ez nem jelenti azt, hogy több hónap múlva esetleg felmegy-e az áruk. Egy biztos, hogy "kaszáni" az event elején lehet velük. Ekkor több euróért is veszik.

2017. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5.70 a játékban, úgyhogy nem olcsóbb. Még veszítesz is rajta ha a piacon adod el, mert 15% megy a Valve-nek adóként (ha megveszed a játékban 5.70-ért és eladod a piacon mondjuk 6-ért, akkor is csak 5.10-et kapnál érte, és a piacon fel sem ment az ára 5.80-nál magasabbra).
2017. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jaa, én azt hittem, hogy 6-7 euróba kerül. Akkor bocsi.
2017. júl. 17. 16:34
 8/13 A kérdező kommentje:

Aktív csgo játékos nem vagyok, iazából csak a dropok miatt vettem meg eddig is. Bár valamelyik érdemérem nem is droppolt nekem semmit..

Szóval igen, a drop miatt venném meg.

2017. júl. 17. 16:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Feltételhez van kötve a drop ami heti jó pár óra játékidőt jelent. Ez nem olyan mint a a TF2 hogy csak játszol és magától dobja a tárgyakat. Korábban például csak heti szintlépéskor kaptál tárgyat. Most pedig küldetésekhez és azokból szerzett XP-mennyiséghez kötött. Ha nem játszol eleget és/vagy a teljesítményed alapján nem kapsz elég pontot hogy elérd a limitet, akkor nem jön a drop. Annyi kedvezményt adtak hogy nincs héthez és dátumhoz kötve a drop, akár az utolsó héten is megszerezheted mint a 20-25 tárgyat ha éjjel-nappal nyomod.
2017. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na ez jó hír. Nyár van, szóval játszani fogok, napi 3-4-5 órát :D (úgy se tartom be)


Az előző ládás dolgot rosszul írtam. Nem a hydra láda későbbi árára gondoltam, hanem a szuvenír/emlékcsomagoknak az ára szokott felmenni később nem? Amiket a stream nézésekor dropolnak.

2017. júl. 17. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!