Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki emlékszik erre?

Ki emlékszik erre?

Figyelt kérdés

jó pár éve, kaptam egy adag játék cdt a szüleimtől amire "EURO PRICE" volt ráírva.

Sokáig kerestem de nem találtam, csak egy ilyet találtam az interneten

[link]

Ha valaki esetleg emlékszik rá vagy megvan még neki az írja le nekem a játékokat, sok emlékem van vele szóval jó lenne egy kis nosztalgia már így felnőtesebb fejjel.



2017. júl. 9. 17:35
 1/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Ez nem az, amikor különböző témákban kapsz egy rakat demót?
2017. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zol1 válasza:

De egy rakat demó :D a stratégiás része megvan nekem vagyis mind csak épp ezt találtam ha még érdekel

3D chess

7 kingdoms 2

alexey's dwice

galactic civilizations 2 Dread lords

land of legends

nexus the jupiter incident

t-72 balkans of fire

war of enlightenment

weird worlds return to infinite space

wonderlines


az akció és a kaland rész engem is :D főleg a játék katonás meg egy űrhajós játék volt ami használható volt

2018. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
két év után de végre észre vettem a válaszod kedves #2, nagyon köszönöm, ezzel most sok sok emléket felfogok idézni :)
2020. jan. 13. 06:50
 4/4 A kérdező kommentje:
update: megnéztem mindet de csak max 3 dbra emlékszem belőle, mivel legtöbbet a stratégiai és az autós témákkal játszottam. De legalább köztük van az egyik legemlékezetesebb: 7 Kingdoms 2 :D
2020. jan. 13. 07:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!