Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet Gaia Online-on...

Hogy lehet Gaia Online-on mobillal Cash-t venni?

Figyelt kérdés
Odáig eljutottam, hogy írd be a mobilszámod, de aztán mit kéne csinálni? Nem ír ki semmi értelmeset =(
2010. máj. 20. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem félsz, hogy átvernek, ha ennyire nem értesz hozzá? Vagy a szülők fizetik a mobilodat, úgyhogy mindegy?
2010. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már nem azér, de ez nem válasz, hanem plusz 2 kérdés =.=

De válaszolok xD Nemigazán =P De tök mindegy, már úgyis feladtam, csak érdekel, hogy hogy kellett volna xDD

2010. máj. 20. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen csinálod ami oda van írva.

Van FAQ is ahol meg részletesen minden le van írva.

Azt írja hogy ha megadtad a számod akkor kapsz majd egy kódot sms-ben, azt kell az oldalon beírni és tiéd a Gaia Cash. ((de mi a fenének költesz ekkora baromságokra?)) Én is regisztrálva vagyok, annyi pénzem meg cuccom van már hogy nem tudom hova tenni. Hamar összegyűlik.

2010. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én nem kaptam semmilyen kódot =/ De kösz a leírást! ^^



(És ha akkora szar, meg nem tudsz a pénzeddel mit kezdeni nekem nyugodtan odaadhatod, majd én kezdek vele valamit xD)

2010. máj. 23. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem adom, majd lesz neked is, de ha gyorsan akarsz akkor meg vannak fórum játékok amin rengeteget nyertem már én is, lottó meg a többi. Meg ismerkedj sokat mindenféle emberrel és majd megy az ajándékozás ezerrel:) A lényeg hogy jófej legyél, járj városba beszélgess is. Ezek ilyen tippek a gazdagsághoz... még a való életben is beválik, a játékban meg főleg... ha tudsz angolul:D
2010. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!