Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Unranked LoL játékosként, ha...

Unranked LoL játékosként, ha elkezdem a ranked-et, akkor berakhat már besoroltak közé játszani? Pl diamond, platinum. Stb

Figyelt kérdés
Csak mert nem akarom senkinek a napját elrontani azzal, hogy bénázok :D De jó lenne már velem egyszintű ellenfelekkel megmérkőzni, nem csak diamond, meg platinum, meg gold (normal draft, blind) :/

2017. jún. 28. 09:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hihetetlen ez az egész játék, hogy egyszerűen 0/7 meg hulladék stattal végzem a játékokat, de berak még platinumhoz játszani normalon.... és a játékosok 60%-a silver/gold... most akkor mivan?!
2017. júl. 14. 11:17
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy platinumoshoz rak be? Egy-egy akad meccsenként, vagy mindenki platinumos minden meccsedben? A platos keretet látod, vagy valami oldalon nézed a jelenlegi besorolásukat? Szerintem túlzol. Silveres vagyok, normalban nekem is van néha egy-egy plat KERETES csapattársam, de az se azt jelenti, hogy jelenleg ott van. Ahogy korábban is írtam, lehet, hogy premadben megy egy bronzossal, ilyenkor egész vegyesek a csapatok, vagy mondjuk egy ex-platos (akinek megvan a kerete előző seasonból) lehet, hogy nagyon lement az mmr-je, vagy vásárolt acc stb. Nagyon nehezen hinném, hogy tényleges platosokkal dob össze az esetek nagy részében.
2017. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De amugya rang nem sokat jelent normalban... Unranked vagyok meg en is, csak iden kezdtem, es normalokon sokszor van hogy goldosokat ad be (megneztem mecvs utan,jelenleg is az), raadasul ez nem is a csapatomban volt, hanem lanen az ellenfelem :D nalam meg mindenki ezust alatt vagy unranked

Es lass csodat el lett porolva a segge

Ha egy goldos gyerek jatszik normalt, az valoszinuleg lazitani akar, nem azzal fog jonni akit egesz nap rankeden jatszik,lehet nem is abban a szerepben, de ha megis, nem koncentral annyira, mert ez csak normal

Vagy csak azert vertem el mert vette a felhasznalot

Ki tudja

2017. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nah meglett az eredmény. 6 win, a 10 meccsből 7 játék Jannával, abból 1 lost. És csak silver 2... :/
2017. júl. 30. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!