Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lehet, az hogy a Far...

Miért lehet, az hogy a Far Cry 3 legalacsonyabb, sőt legmagasabb grafikai beállításokon is passzív 60 fps-sel fut, de kb.1 percenként beakad kb 1-2 másodpercre?

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ötletelek:

- ha egy helyben állsz és akkor nem akad akkor szerintem nincs elég szabad memória és a gép swappel mikor mozogsz.

- Valami fut a háttérben ami időnként elviszi az erőforrásokat és ettől akad a gép. Feladatkezelővel figyeld játék közben hogy mi eszi meg a CPU-t ilyenkor.

2017. jún. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

videokártya, processzor pontos neve, ram mérete?

op rendszer pontos neve?


Jó eséllyel r9 380 2gb, gtx 960 2gb stb típusú videokártyád van, ami megtölti a rendelkezésre álló vramot és amig kipucolja az pár másodperc, azért zuhan be az fps.

2017. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Windows 10 Pro

Inter(R) Pentium(R) CPU G2020 2.90GHz Tudom nem a legjobb, legújabb proci de nálam jól szokott teljesíteni

8GB RAM

NVidia GForce GT 720 2GB


Amit nem írtam le az az, hogy régebben ugyan ez volt, viszont 4GB RAM és teljesen jól futott akadások nélkül.

2017. jún. 20. 13:40
 4/5 A kérdező kommentje:
És, ha egy helyben állok akkor is akad
2017. jún. 20. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a memóriának köze lenne hozzá, inkább valami alkalmazásnak ami a háttérben fut. Nézd meg hogy mi viszi el az erőforrásokat. Vagy vedd lejjebb a grafikát az is lehet probléma. Más ötletem nincs...
2017. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!