Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cosplayezni szeretnek, hogyan...

Cosplayezni szeretnek, hogyan keszitsek pancelt es mibol?

Figyelt kérdés

Interneten mar sok tutorialt neztem, es probaltam a leheto legtobb informaciot megszerezni a temaval kapcsolatban. Erza cp-t szeretnek kesziteni a fairy tailbol, vagy leonát a lolbol. Mindegyik pancelos hos es nem tudom honnan tudnek beszerezni dekorgumit. Amit multkor dekorgumi neven arultak nekem azt semmilyen modszerrel nem tudtam ugy formazni ahogy en szerettem volna.


Soha nem csinaltam meg ilyet, minden valaszt elore is koszonok :)


2017. jún. 19. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Dekorgumi hobbiboltokban kapható, de hagyd a fenébe, mert elég drága, teljes páncélhoz meg horror áron jutnál hozzá.

Kis, apróbb dolgokhoz jó, de egyéb iránt nem a legjobb választás. Szép és jó dolog, de nagy felületnél nem éri meg az árát, hacsak nem versenyre nevezel mint a legjobb cosplay. Sima szórakoztatásra drága mulatság az.


A páncél alapja sima kartonpapír legyen, könnyű, olcsó, vághatod, faraghatod, papírragasztó összetartja. A kicsit kényesebb, formásabb részekhez jó a műszaki papír (vastagabb, mint a sima bolti A4-es lap, de még viszonylag jól alakítható).


Ragasztó szalagot, Szigetelő szalagot felejtsd el (ideiglenes rögzítésre is), nem ragad meg rajta rendesen a festék, attól csúnya lesz, csak sima papír ragasztó, esetleg faragasztó vagy pillanat ragasztó.


Ha egy felületet kicsit rücskösebbé akarsz tenni, jó választás az átlátszó szilikon is (a felragasztott kis papírmasén túl), ruhával, ecsettel vagy gumikesztyűben (puszta kézzel ne próbáld szétkenni mert ráragad a bőrödre

és 2-3 hónapig boldogan el is lesz rajta) szétkenve.


Ha valahol dörzsöl, zavaró, oda rakhatsz ruhába való szivacsot, vagy méretre varrsz pár kitöltő elemet és beleragasztod/varrod a papírba.

2017. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Biztos vagy benne hogy cp szeretnél?nem olcsó múlatság egy szimpla kb.10 000 ft ez is az olcsóbb.a kartonos meg nem élethű béna kartonból régebben 10 évesen csinált ilyet osztálytársam.ha páncélt szeretnél Evafomot vagy polifomot ajánlók.remélem tudtam segiteni
2017. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyébként sértés ezt játéknak nevezni valakinek ez a munkája is:/
2017. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!