Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sherlock Holmes: The awakened....

Sherlock Holmes: The awakened. Miért nem enged tovább?

Figyelt kérdés

Megcsináltam mindent, ami az alábbi játékleírásban szerepel:

Hagyjuk el a házat és beszéljünk a rikkanccsal, majd pedig induljunk el az úton a kereszteződésig. Itt forduljunk jobbra, majd pedig a virágárus hölgynél egyből balra. Menjünk be a könyvesboltba, ahol az eladó két új kötetre hívja fel figyelmünket. Ezeket meg is találjuk a recepciós asztaltól balra, majd pedig ha felvettük, vizsgáljuk meg a bejárati ajtóval szemben található létraszerűséget. Ezután elhagyhatjuk a boltot és induljunk vissza. A kereszteződésnél Watson ránk kiált, így hát menjünk is oda hozzá.


Stenwick ház: Beszélgessünk el a ház előtt ácsorgó Stenwick kapitánnyal, majd pedig Rufles őrmesterrel! Ezután battyogjunk a ház mögé és a bungalóban vizsgáljuk meg az ábrát a talajon, majd vegyük szemügyre a földön heverő tálkát. Ha a nagyítóval átnézzük, találunk benne egy labdácskát. Kifelé menet még lessük meg közelebbről az ajtó zárát, illetve vágjuk zsebre a felső ajtófélfára akadt ruhadarabot! Most hagyjuk el a házat és udvarát, a kapun kilépve forduljunk balra és ismét balra, be a zsákutcába! Itt találunk egy létrát, amit tegyünk is el! Spuri vissza a ház hátsó udvarára és sétáljunk egészen a hátsó falrészhez! Vizsgáljuk meg a földön, közvetlenül a fal mellett található lábnyomokat! 7-es méret. Még ugyanezen a képernyőn, a nagyító segítségével pásztázzuk át a fűfelület bal felső sarkát és találni fogunk egy darabka halpikkelyt. Ezután támasszuk a létrát a falnak, másszunk fel rajta és tegyük el a kerítés tetején csücsülő rostdarabot! Ezután ha visszamegyünk az ajtó előtt ácsorgó Watson-ékhoz, bejátszás következik és otthon találjuk magunkat.-de nem következik be a bejátszás!

Mit csináljak? Újraraktam a játékot, hátha azzal van a baj, de az sem segített.

Minden segítségért hálás vagyok!


2010. máj. 16. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam tökéletes volt minden. Mondjuk én nem is béna végigjátszásokból játszottam, meg eredeti a programom...
2010. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja, kösz szépen. Nagyon sokat segítettél...
2010. máj. 16. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök neki és szívesen!
2010. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!