Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dark souls 2-ben mikor...

Meleg András kérdése:

A Dark souls 2-ben mikor élednek fel a videón látható szobrok?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=WRpFaEc6K6c&t=6s

Összegyűjtöttem a 4 great soulst most járok azon a helyszínen ahol a gyerek a videóban, de ha nem tudom leölni a feléledt szobrokat, nem tudok eljutni a tükör lovaghoz, és végigvinni a játékot.


A 4 great soult is alig tudtam összegyűjteni.



2017. máj. 18. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy menj közel a nagy szoborhoz és úgy öld meg a kicsiket, akkor a lelkük beleszáll a nagyba és feléled.
2017. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eredeti a játék? Mert állítólag valamelyik tört verzióban nem élednem fel a szobrok, így nem lehet tovább jutni.
2017. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ahogy az első mondja

ha a nagy szobor előtt/mellett ölöd meg őket akkor nem te kapod meg a lelkeiket hanem a nagy szobor szívja el, 2-3 után feléled

2017. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen eredeti a CD Galaxistól vettem, úgy csináltam, hogy a másik szobából becsaltam, 2 ellenséget a szobor mellé, és ott öltem meg őket, akkor a nagyszobor beindította a liftet.


Azt nem értem, ha hivatalosan megvettem akkor miért a másik szobából kellett becsalnom, az ellenséget, és a nagyszobor mellett leölnöm, miért nem éledtek újra a kicsik.


Amúgy köszi a válaszokat. A nagy beindította a liftet

2017. máj. 19. 06:41
 5/6 anonim ***** válasza:

azért mert a #2 válaszoló hülyeséget írt

nekem az alapjáték és a SotFS is két különböző helyről volt letöltve anno, és semmi ilyen hibával nem találkoztam

szerintem egy egyszerű bug volt

2017. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Aha. Szóval ha valamivel te még nem találkoztál, akkor az nem is létezik. Szép logika, biztos politikus lesz belőled, ha felnősz.
2017. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!