Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta vice city-be hol találok...

Baróthiking kérdése:

Gta vice city-be hol találok ufo csészaljat, vadászgépet, tankot? Merre keresgéljek? Aki tud térképeket is küldhet.

Figyelt kérdés

A film stúdióba van egy csészealj de abba nem lehet beleszálni,vagycsak a filmstudio missiók után engedi? a katonaságon meg se vadászgép se ufo csészealj pedig úgy tudom hogy kéne lennie mind háromból a játékba legyalább 1 darabnak!

Youtubon is láttam rengeteg gta vice city csészealjas videot hogy azzal repkednek a város felett meghogy van!

Aki tud bármi helyet,érdekességet vagy akármit az irjon!

Képet,linkeket,térképeketis küldhettek hogy könnyebb legyen a dolgom.



2017. máj. 17. 12:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Kukás autó és a betmen autó egy nagy fekete gyorsan megy ezekről is láttam videot youtubon csak a játékba eddig még nem találtam
2017. máj. 17. 12:06
 2/2 anonim ***** válasza:

Tank a katonaságnál lehet a repülőtér után úgy rémlik, ufó csészealj meg batmobil meg valami mod lett berakva a játékba abban a videóban amit láttál.

Melyik küldetésnél jársz? a Filmstúdiósoknál? Onnan már nem sok idő végigvinni a játékot, akkor úgyis kiderül mi van benne.

2017. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!