Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Clash Royale, Clash Of Clans?

Clash Royale, Clash Of Clans?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy aki játszik a fenti játékokkal mit tapasztal, tényleg elengedhetetlen a fizetés hogy boldoguljunk, és élvezetes legyen a játék? Gyakran hallom hogy a CR és a COC nagyon Pay for win game.

2017. máj. 16. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Először is az pay to win és nem...
2017. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Clash Royale. Azért is mert sokkal izgalmasabb ha van neted korlátlan ideig játszhatsz megállás nélkül. Sokkal kevesebb dologra kell várni csak a ládákra. A coc pedig nagyon VONTATOTT áll a játék. Csomó idő egységeket toborozni...

Szóval szerintem Clash of Clans-el játssz!



--FIGYELEM--

Ez az ÉN véleményem volt. Nem szeretnék vitázni. Szép napot!

2017. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A clash royale is teljesen jo jatek semmit nem költöttem még a játékba es meg élvezem a mai napig pedig már a magyarországi androidos megjelenes ota jatszok vele.

Mindenki mondja hogy csak ha fizetsz akkor tusz fejlodni pedig ha vki eleg jol jatszik simán feljht arena 11 be és tovább( mondjuk en nem a profi jatekosok koze tartozok meg csak arrna 10ben vagyok de szepen lassan fejlodok).

2017. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Piplikóc válasza:
Én még egy fityinget sem költöttem a Clash Royálba és aréna 11 ben vagyok. Kellő ügyességel és kitartással bárki lehet jó játékos. Persze pénzzel sokkal könnyebb.
2017. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2900 forintot költöttem a játékra, többet nem is szándékozok. Abszolút nem pay to win játék, 3 hónap alatt felmentem aréna 10-be. Amire költöttem a 2900 forintot: 1200 gem + super magical chest + 10 000 gold. Super magical-ból semmit nem nyitottam. Már 9db legendarym van: Inferno dragon, princess, miner (level 2), sparky, lumberjack, graveyard, night witch, log, electro wizard. A clash of clans egy sokkal nyugisabb játék, lvl-60-on meglatt az 5. builder úgy, hogy semmit nem költöttem rá. Nagyon jó játékok, de a clash royale csak erős idegzetűeknek ajánlott! :D
2017. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!