Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az olasz ág...

Mi a véleményetek az olasz ág bekerüléséről a War Thunderbe?

Figyelt kérdés
Én személy szerint örülök neki, színesebb lesz az égbolt. Én pilóta vagyok, csak repülök és remélem lesznek olyan csaták, ahol a tengelyhatalmak vs szövetségesek immáron 3v3-ban tudnak egymás ellen harcolni. Kicsit irreális lenne, tudom, de ez a játék már rég nem a realitásról szól, tehát szerintem semmi gond nem lenne ezzel, hiszen ez még élvezetes is lenne így. Persze ez csak az én véleményem. Ti, hogy vagyok ezzel?

2017. máj. 3. 08:23
 1/7 A kérdező kommentje:
3v3 alatt azt értem, hogy Japán, Németország és Olaszország vs Amerika, Anglia, Oroszország. Tehát nem 3 repülő vs 3 repülőre gondoltam, hanem kevert csata, csak nem össze-vissza, hanem akkor már "okosan" és akik a valóságban együtt voltak, azok a játékban is együtt vannak. Remélem érthető.
2017. máj. 3. 08:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze legtobben orulunk neki, megvan a helyuk a jatekban, de azert eleg nagy ervagas hogy a nemeteknel mar kifejlesztettrepulloket nem rakjak at az olaszba, igy ujra kell grindelni es spadelni oket.
2017. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt így nem tudtam. De akkor amúgy az olasz ág is megkapja azokat a gépeket úgy, mint mondjuk ahogy Japán kapott amerikai tankokat? És akkor így 2 nemzet használ 1 járművet egyidőben? Ez olyan furcsa lesz, de végülis nem rossz ötlet. Ami olasz repülő meg van a német ágon, az szerintem nem sok. Oké, van egy pár, de csak volt még azon kívül az olaszoknak gépük. Tényleg, egyébként mi a helyzet a magasabb tierrel? Volt egyáltalán olyan gépük, ami felvette a versenyt a P-51, Spitfire, F6F, F4U, Typhoon ellen?
2017. máj. 3. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg nincs konkret tech tree kibocsajtva.

Amugy aki eddig kifeljesztette az olasz gepeket, annak megmaradnak rendesen a nemet faban is, es ott lesznek az olaszban kulon, ott ujra kell kifejleszteni.

Aki majd az update utan kezd jatszani, annak a nemet oldalon lathatatlanok lesznek az olasz gepek.

2017. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaaaaaa, hogy így van ez! Köszönöm az információt! :)


Amúgy utánuk néztem. Hát van 1 gépük, ami jó volt és mehet mondjuk úgy 5.7-be. A többi viszont 4.7 fölé nem igazán mehetne, de nagyja inkább 4.0-4.3. Legalábbis amiket így láttam.

2017. máj. 3. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem emelik át őket rendesen német ágból. Simán megoldható lenne, hogy ott van, ki van fejlesztve annak aki német oldalon már elérte, csak max azután a gép után nem tudnál tovább menni, amíg az előtte levők nincsenek megy. Játszani tudsz vele, de fejleszteni a következőt nem lehet. Ennyi.


Amúgy jó, hogy lesznek, bár nálam nem annyira meghatározó nemzet, japán tankokkal sem tartok sehol. Szovjet gépek is talán rank III elejéig, mert amúgy hidegen hagynak.

2017. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még francia ágat el tudnék fogadni,de az olaszoknak is nagyon örülők nem voltak rossz gépeik szerintem.
2017. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!