Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dark Souls III (3) nál a ps...

HGYG11 kérdése:

A Dark Souls III (3) nál a ps plus az mit ad hozzá? Mi pluszod lesz online módba a játékba?

Figyelt kérdés
Válaszokért előre is köszi^^.

2017. máj. 2. 23:58
 1/4 anonim válasza:

más játékosok megtámadhatják a világodat

ez ilyenkor úgy néz ki, hogy fantom formájában megjelenik és a célja hogy megöljön, persze ha jobb vagy nála akkor te ölöd meg, de olyan is van hogy elkerülitek egymást, mert mondjuk rossz helyen keres téged

ha megöl téged megkapja a lelkeidet, ha te ölöd meg őt akkor te kapod meg az ő lelkeit

illetve vannak a fehér és arany fantomok

ezeknél az adott játékos hátrahagyja az idézéséhez szükséges rúnát és ha ilyet látsz megidézheted az illetőt

ilyenkor segít neked az aktuális boss, vagy más fantom játékosok legyőzésében

persze ez vice versa működik, te is megtámadhatsz más játékosokat fantom formájában, vagy ha hátrahagyod a rúnádat és valaki megidéz téged, akkor fehér (vagy covenanttól függően arany) fantomként segítheted őt..

2017. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh köszi nagyon ez eléggé felvilágosított,a segítősdit nagyon támogatom és nagyon tetszik az ötlet, viszont ahogy mondtad a támadózsdit azt viszont ilyesztő :C .
2017. máj. 3. 21:53
 3/4 anonim válasza:
annyira nem ijesztő én anno próbáltam segíteni másoknak de senki nem idézett meg, utána próbáltam támadni de ritkán talált nekem játékost akinek bemászhattam a világába és ott is volt olyan hogy keresgéltem az illetőt aztán egyszer csak megdicsért a játék, hogy legyőztem (gondolom az arc bezuhant egy árokba vagy valami xd)
2017. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
xd
2017. máj. 4. 00:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!