Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Morrowind? Ismeri még valaki?

Morrowind? Ismeri még valaki?

Figyelt kérdés

Tudom, régi játék, de hátha tud nekem segíteni valaki.

Az első kiegészítőben akadtam meg, Murnhold városában... vagyis nem. Már lekerültem az órás szintre, ahol Sothan Sil után kutatok, de megakadtam a Dome of Serlyn-ben. A probléma: van két kar. A job oldali nyitja a belső ajtót, a bal a külsőt. Végigjátszásokban meg egy rakás helyen olvastam, hogy a bal oldalit kell kinyitni, megvárni míg valami csövek feletted mozognak, utána a jobb oldalival a belső ajtót, majd rohanni át...

Nos nekem csak a jobb oldali nyílik, és az sem csinál különösebben semmit, csak gőzölög az egész szerkezet. Kérlek írjatok valamit, mert az utolsó mentésem jó rég volt, és ebből a helyből csak úgy lehet kijutni, ha végigmegyek rajta.

Az is hozzátartozik a kérdéshez még, hogy Almalexia valamilyen oknál fogva NEM adta nekem az első karddarabot. De a többi már meg is van. Volt hasonló másnak is?


2010. máj. 14. 14:15
 1/2 anonim válasza:

MorrowindHQ-n kérdezd meg

most kapásbol nem tudom már a dolgot, de a akarosnál én is tököltem, mikor kijön egy lény akkor tucc bemenni (de nem tom mikor jön ki...)

2010. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaj, el is felejtettem, hogy itt van ez a kérdés. Köszi a választ, de már megoldottam, ati kártya bug volt, de volt hozzá javítás.
2010. jún. 2. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!