Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rayman vagy Crash bandicoot-ho...

Rayman vagy Crash bandicoot-hoz hasonló játékokat tudtok? (ps1-es verziókra gondolok)

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Oddworld: Abe's Odyssey
2017. ápr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Rengeteg van! :) Én ezekkel nőttem fel, és én még most is ezeket szeretem a legjobban.


Van 3 kiváló Spyro the Dragon játék Ps1-re, amit a Crash Bandicoot testvér-szériájának is tekintek. Ezekben a játékokban egy kis lila sárkánnyal kell ékköveket gyűjteni. Vitathatatlanul a legjobb Ps1-es játékok. A grafika a korhoz képest lenyűgöző, és jó sok idő kijátszani őket. A szüleim is nagyon szerették, csak úgy mint a Crash Bandicoot-ot. Tehát: Spyro the Dragon, Spyro 2: Gateway to Glimmer, Spyro: Year of the Dragon


Továbbá van egy csomó Disney-s játék is, az én kedvencem a Lilo & Stitch, Aladdin, Tarzan és végül az egyik legjobb Ps1-es platformer, a Donald Duck.


Meg persze a Croc: Legend of the Gobbos és a Croc 2.


Nem tudom, hogy tudod-e de Crash-ből és Rayman-ből ezek a játékok vannak PlayStation-re:

Rayman, Rayman 2, Rayman Rush, Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back, Crash Bandicoot: Warped, Crash Team Racing, Crash Bash


Most hirtelen csak ennyi jutott eszembe, de ezekről biztosan állítom, hogy nagyon szórakoztatóak, de még biztosan akad pár hasonló játék.

2017. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!