Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: Caitlyn, Ezreal, Lucian,...

LoL: Caitlyn, Ezreal, Lucian, Kennen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lolban low elos játékos vagyok, főleg midezni szoktam (Syndra, Ori, Kassa). Nem hosszú távra, de szeretnék egy adc-t is beszerezni, Ashe, Jinx, MF vannak meg. Szeretnék egy-két tanácsok kérni adc-sektől, mennyire tartjátok őket most jónak, könnyűnek, milyen nagy előnyeik-hátrányaik vannak? Elsősorban Ez, Luci, Cait-re gondoltam.


Egy másik kategória Kennen. Régebben ap midként, mostanában ritkán ad topként használom, bár láttam, hogy néhányan adc-znek is vele. Mennyire működhet?


Előre is köszi a válaszokat! :)



2017. ápr. 18. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Kennen apc nek jó egy ki attack speeddel (én runnant szoktam)

Most Caitlyn és Ezrealt tartom nagyon jónak minden adc közül

Caitlyn és Ezral között nagy a különbség szóval mind a kettő jó valamilyen szempontból.. pl caitlynnek nagyon nagy sebzése van de nehezem menekül, de ezral viszont semmit sem ér ha csak aakkal támad, szóval kell a q is hogy tudj sebezni, és ha minionok mögött van a célpont akkor az már felejtős. De például ezrealt lehet vinni apc nek is. Szóval nem tudom összehasonlítani őket.

Végül pedig nem ajánlom az adczést range rúnák nélkül!

2017. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ADC mainként én azt mondom neked hogy MF elég b*szó tud lenni early game-ben is ha jól pattintod át a Q-t. Jinxet is ajánlom. Late game-ben teljesedik ki de akkor ha jól játszol nagyon sok dmg-e van. Ezrealt nem nagyon tudom ajánlani(személyes vélemény) mert elég nehéz vele jól játszani. Inkább midesként, ap-nak vidd.

Cait, tapasztalatom szerint nem sokat viszik de én nagyon szeretem. Könnyű vele farmolni a passzívja miatt, egy jó csapdával könnyen elkaphatsz valakit, az E-t üldözésként és menekülésként is lehet használni, és a Q-val könnyen zavarhatod az enemyt.

Lucian kicsit nehezebb de vele is jó farmolni. Mondjuk ő nekem nincs meg mert nem annyira tetszik, de elég népszerű rankeden.

Akiket tudok ajánlani: Jinx, Kog'Maw, Quinn, Sivir(Sivirezni kicsit nehezebb de nagyon op)


Végül vélemény a Kennen adc-ről.

Nos a Kennen adc véleményem szerint olyan mint a Ziggs adc és az MF support: Bronzosok nem tudtak máshogy előrébb jutni ezért kitaláltak hülyeségeket. Egyszer játszottam Kennen adc ellen Tristana-val, nos easy volt elp*csázni. :D


Ha kérdésed van nyugodtan írj privit, azt hiszem mondhatom magam tapasztalt adc-nek :D ^^

2017. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!