Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki szereti a Resident Evil 7...

Ki szereti a Resident Evil 7 játékot?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok mert én imádom😍

2017. ápr. 6. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Feri szereti!
2017. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én is az egéssz franchise-t az 1 résztől kezdve mindet kitoltam a kedvencem a 2.rész illetve az első remasterd verziója
2017. ápr. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Neken nagyon tetszik! 😍 bár ugyab csak youtubeon nézem. (mivel elvileg túl kicsi vagyok közbe 15 vagyok xD)
2017. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 LeonScottKennedy ***** válasza:
Én is imádtam, a teljes sorozatból az én kedvencem a 4.
2017. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Ja a 4. tényleg nagyon ott volt :D


Igaz ott kezdett akció orientált lenni ,DE! ,h annak a résznek milyen kibaxott egy atmoszférája van!!!


Az egész játékot átitatja egy igazán sötét misztikum amit le sem lehet írni.


Ez az új rész teljesen új megközelítésbe rakta a Rezi sorozatot rossznak nem mondanám 5,6 nál mérföldekkel jobb,de érezhető ,h nagy hatással volt a készítőkre a különböző walking szimulátorok pl:outlast és társai

2017. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 LeonScottKennedy ***** válasza:
Azért ezt nem mondanám. Úgy a felénél azért a 7 is átmegy klasszikus resibe, ahol spórolnod kell a lőszerrel mert egyetlen b.o.w. (bio-organic weapon) is nagy veszélyt jelent. Csak az eleje ilyen outlastos ijesztgetős horror.
2017. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 LeonScottKennedy ***** válasza:
Egyébként a 4-el kapcsolatban igazad van. Nekem is a sötét, misztikus vidéki atmoszférája miatt a nagy kedvencem. Hatalmas volt, amikor a mexikói csávóval és Ashley-vel egy kis házba menekültök a hatalmas őrült fáklyás és vasvillás tömegtől és megrohamozzák, aaaaa az emlékek...
2017. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

igaz és a pihenő szobák is nagyon nosztalgikusak


Végül is jobb ,h nem egy újabb tps agyatlan shootert csináltak belőle mint a 6.ami számomra már nagyon össze lett csapva hangulata alig volt.


Szóval végülis a 7 is nagyon bejön és valahogy mintha néha az első fílingjét is képes lenne vissza hozni szóval igaz azért nem egy outlast ..

2017. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ne is mond!!


Megjelenésre rá pár napra ps2 re beszereztem.


Fel se bírtam állni előle annyira beszippantott.


Az a rész tényleg rideg :S


Amikor már szakad a koszos poros faluban az eső és északa van villámlik közbe a parasztok már vörös szemmel jönnek a sötétből némelyik plaga fejjel hát azért az se semmi vagy mikor salazar első alkalommal rád küldi a rovar cuccait van egy pár emlékezetes rész benne!


Már vagy 10x kitoltam ,de még tuti előkerül főleg őszies napokon szeretem nem tudom miért:D

2017. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 LeonScottKennedy ***** válasza:

Gondolom a felújított HD verziót is kitoltad már, azzal ha lehet egy fokkal még jobb :D

Egyébként én is újra elő-elő szoktam venni, nagyon sok emlékezetes élményt szereztem a játékból. Hangulatilag ami még megközelíti az a Silent Hill 2 vagy a Dead Space 1. része, ezeknek is az atmoszférája vett meg kilóra.

2017. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!