Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » X-box 360e gép nem játssza az...

Azur01 kérdése:

X-box 360e gép nem játssza az idehaza vásárolt játékot. A gép Amerikából származik. Mit lehet csinálni, hogy működjön?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit, érdemes lett volna előre utánajárni, hogy USA-ban ITSC szabvány van, EUban meg PAL. Több nem is kellett volna.
2017. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*NTSC
2017. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit.
2017. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ebay-ről kell NTSC játékot venni, vagy bárhonnan. Európában, ahogy előttem is mondták PAL szabvány van. Az amcsi Xbox ezért nem olvassa be az Európai játékot. Ebay, vagy más megbízható rendelőoldal, ahol NTSC játékot tudsz venni. Ami nem működik azt add el Vaterán vagy mittudomén hol.
2017. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha RGH-ztatod,akkor vinni fog mindent,mivel régiófüggetlen is lesz,és viszi a másolt gameket is,és a hűtést is lejjebb tudod állítani 20 fokkal.
2017. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem az NTSC vagy a PAL rendszerrel van a probléma mert azt át lehet rajta állitani.Hanem az olvaso regió kodjával.
2017. márc. 6. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:
mit írtam?:)
2017. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi az ,hogy RHG-ztatod mert nekem fogalmam sincs az egészről. A kis lányom kapta külföldről és jó lenne ha tudná használni .Köszönöm azoknak akik segítenek.
2017. márc. 6. 20:43
 9/10 anonim ***** válasza:
mit írtam 2?:)biztos hogy elolvastad?(már ennyit sem irhattam volna igazából ide erről,de segiteni akarok neked,és ez az egyetlen olcsó megoldás szerintem,ird be a google be hogy rgh!:))
2017. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2017. márc. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!