Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem halad tovább a zöld...

Miért nem halad tovább a zöld csík a Sims3 telepítésénél?

Figyelt kérdés
Eredeti játékom van.
2010. máj. 9. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ebből biztos meg tudom válaszolni, amennyit leírtál...

Milyen géped van, mennyi helyed van, telepítésnél vagy a játéknál áll meg???????? Meg egyáltalán minek veszel eredeti játékot...

2010. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia a gépem új..és mikor elkezdi telepíteni akkor megy egy kicsit utánna megáll a telepítés..semmit nem ír ki...csak úgy áll.. 1 egész napig vártam hogy továbbhaladjon...
2010. máj. 11. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából bármi olyan baja lehet amit nem lehet kiküszöbölni. Próbáld meg, hogy felrakod egy másik gépre, hogy oda felmegy-e egyáltalán. Meg az se mindegy milyen oprendszered van. XP-n gondolom még elmegy, Vistán kötekedve de elmehet, Win7-en meg el kell mer nekem is az van és megy... Bármi lehet ezt így nem tom megmondani...
2010. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!