Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy minecraft játékos szerinte...

Egy minecraft játékos szerintetek mikortól számíthat gamernek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 16. 10:37
 1/7 anonim válasza:
100%
Miután elkezd játszani valami normálissal is
2017. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy mikortól számít gamernek? Ez nem így működik. Nincs megszabva hogy 49 óra 59 percig nem vagy gamer az 50. órától meg már igen.
2017. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

gamer-nek, vagyis játékosnak nincs konkrét meghatározása, hogy X órától vagy az. Aki általánosságban napi szinten 1-2 órát játszik huzamosabb ideig (pl éveken át), azt már lehet szerintem gamernek hívni. Van aki szerint csak a profi játékosok (pl cs:go, lol stb, ahol több ezer órájuk van) gamerek, eléggé változó a szemlélet.


A gamer részét képezi mondjuk több játék végig vitele. Persze lehetsz te "MC gamer", csak elég nevetségesen hangzik, ha mellette nincsen más.


Ami engem illet játékonként van pár ezer órám játékidőben, mint WoW, LoL, CS:GO, AoE3, Dragon Age, stb, de nem feltétlenül hívom magam gamernek, mivel nem minden kimaxolása a célom, inkább a játékélmény, meg hogy jól érezzem magam.

2017. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Minecraft jó játék, én is nagyon szeretem, de komolyabb játék kell ahhoz, hogy valaki "gamer"-nek számítson.
2017. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A gamer azt jelenti: játékos. Valaki aki játékkal játszik.


Szóval bizonyos tekintetben már abban a percben gamer valaki, amikor először leül a Minecraft elé (akár csak kíváncsiságból is, hogy ez mi, nem kell feltétlenül kedvtelésből játszania vele)


De nem az idő határozza meg azt, hogy valaki gamer-e vagy sem, hanem az érzései és a szenvedélye a játék iránt.


Én például lány vagyok (sokak szerint ez már kizárásos ok arra, hogy valaki gamer legyen) főleg Nintendón játszom a Pokémonnal (Gameboy Color, Gamecube, DS Lite és 3DS) számítógépen főleg Skyrimozok - azon kívül Sims 3, Minecraft és Zoo Tycoon a nosztalgia miatt :D

Meg telefonon van egy-két appom amikkel elvagyok.


Szokásom, hogy a játék megkezdése előtt jó alaposan kitanulmányozom, videókat nézek, érdekességeket olvasok, hogy mit is akarok megvenni :D (tisztelem annyira a gyártókat hogy nem lopom a terméket)

Így általában rengeteg cool-but-useless érdekességet tudok felsorolni bármilyen általam kedvelt játékkal kapcsolatban.


Lehet hogy beillenék a "gamer" kategóriába, de nem nagyon szoktam annak hívni magam.

2017. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi ilyen kérdés volt már, hogy szerintem indítok egy fizetős "legyél te is gamer" tanfolyamot. Aki elvégezte, hivatalos gamerigazolványt fog kapni.
2017. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, ha valaki elkezd játszani, már attól a perctől kezdve lehet gamer, mert az "játszó"-t jelent, aki játszik.

De amúgy meg hívhatjuk gamernek azt is, aki nagyon jól játszik játékokban, sokszor benne van a toplistákban, stb..

2017. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!