Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki ismeri ezt a játékot?

Valaki ismeri ezt a játékot?

Figyelt kérdés
Még nagyon régen kb 4-5 éve mutatott a barátom egy nagyon jó játékot,de teljesen elfelejtettem a címét,már nagyon régóta keresem de a sok tucat birodalomépítő játék között lehetetlen.Te vagy a vezetője a birodalomnak,egy raktárral kezdesz meg a hadseregeddel.Onnan kell felépíteni a birodalmadat,van halászat,bányászat ,kőfejtés,te tudod elhelyezni hogy mi hova kerüljön,de közben az embereket etetni kell különben meghalnak,ezért gondoskodni kell az élelemellátásról.A játék félig felülnézeti,bal oldalt lehet kiválasztani az építendő dolgokat.Magyarul is lehet vele játszani.PC JÁTÉK NEM ONLINE,valamint singleplayer.Ha valaki ráismert az mindenképp írja le,számomra nagy segítség lenne ^^ köszi!!

#PC #játék #birodalomépítő
2017. febr. 14. 14:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy rengeteg ilyen játék van de a többségük online,plusz én csak reménykedve írtam ki hátha valaki játszott vele még ha 1:10000 is az esélye :D
2017. febr. 14. 14:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Rise of Nations?
2017. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajna nem de azért köszi a választ ^^
2017. febr. 14. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Knights and Merchants?
2017. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 pisti9891 válasza:
Strong Hold talán?
2017. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Stronghold-nak hangzik :D
2017. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megneztem mindet,minden reszet de sajnos nem :( ugy erzem sose fogom megtalalni.Köszönöm a válaszokat ment a zöld kezecske
2017. febr. 14. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Settlers valamelyik része még esetleg (3 vagy 4 talán?)
2017. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!