Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V alternatív befejezésekrő...

GTA V alternatív befejezésekről kérdés?

Figyelt kérdés

Tudom, nem éppen frissen kezdtem játszani a játékkal, na de.

A végén, mikor Franklinnek ki kell választania, hogy Tervor-t, Michael-t vagy egyiküket sem öli meg, akkor mi történik, ha az első vagy a második lehetőséget választja? Nem lehet majd később azzal a karakterrel játszani egyáltalán, nem lehet a rá jellemző speciális aktivitásokban részt venni, nem lehet (ha maradt) a mellékküldetéseit befejezni?



2017. febr. 5. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az adott karakter meghal, és végleg eltűnik a játékból. Egyébként is a harmadik opció a legjobb befejezés, szerintem válaszd azt.
2017. febr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én tegnap játszottam ki 3 választás én is azt választottam😀😀 és igen amelyik karaktert megöli(né) azzal már nem lehet játszani.🙁🙁
2017. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, a C-t választottam végül én is (habár attól féltem, hogy ez azt jelenti, hogy Franklin feláldozza magát, de szerencsére nem). Megnéztem Youtube-on, az A-hoz és a B-hez képest a küldetés is sokkal jobb, amit bead.


Viszont kicsit unfair ez szerintem. Fizet valaki a játékért, és kivesz tartalmat az esetleges választásod miatt. Ha most pl. Trevor halott lenne nálam, akkor, ha jól értem, nem tudnék vadászni, rampage-olni, mellékküldetéseit befejezni stb.

2017. febr. 6. 07:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a haverom pl Trevort választotta, mert aztmondta hogy utálja őt.De nem elvesz lehetőségeket, mivel logikusan azzal kell előbb mindent megcsinálni, ha meg akarod ölni.
2017. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De a sandboxot elveszi azzal a karakterrel végül is.
2017. febr. 6. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!