Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv! A LEGO Mercedes-Benz...

Üdv! A LEGO Mercedes-Benz Arocs alapból vezethető vagy csak a Power Function-sal?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy tudom hogy az alapcsomag nem tartalmazza a Power Functions szettet. De ha megveszem hozzá akkor vezethető lesz az egész? Vagy ez nem vezethető? vagy van külön egy szett ami kifejezetten ehez való? Láttam videókat youtubon de nem tudom ők hogy csinálják. Ez a szett direkt azért van hogy azzal vezethető de anélkül nem?

Köszi a válaszokat előre is.



#LEGO #Mercedes-Benz #power functions
2017. jan. 26. 05:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt azt írja, hogy tartozik hozzá Power Functions motor:


[link]

2017. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igen. De ezzel nem lesz vezethető nem? Mert láttam youtubeon videokat hogy kis lego távirányitoval vezetik öket.
2017. jan. 26. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem erről a LEGO hivatalos videóját és szerintem alapban nem vezethető.

A fickó elmondja, hogy 4 motorizált funkciója van, a támasztók kitolása, a daru emelése, a daru forgatása és a billencs mozgatása.

Ráadásul a kommentekben mondja valaki, hogy megkapta ajándékba és most gyűjt rá, hogy távirányíthatóvá alakítsa.

2017. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!