Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » HOL van a kurumám gta onlineba?

HOL van a kurumám gta onlineba?

Figyelt kérdés
két hete vettem egy kurumát gta onlineba miután kiléptem a játékból másnap arra lettem figyelmes hogy sehol sincs a kurumám. megnéztem a garázsba de nincs ott, fel hívtam a telefonon a mors mutual nevű telefon számot de ott sem találtam. ez után felhívtam a mechanic-ot és ott megtaláltam hogy miszerint a rendőröknél parkol és ki kéne fizetnem, de nincs ott a saját autó ikon a mapon sehol.. segítsen valaki hogy kéne ezt???

#telefon #GTA 5 #GTA Online #rendőrök befoglalták #mors mutual
2017. jan. 16. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
akkor szerintem bug miatt nem látod és a rendőröknél lesz ott ahova viszik ilyenkor a kocsikat.Próbáld megtalálni a térképen jobb oldalt felé lesz a városban az a hely olyan sinek környékén.Ha nem találod meg időben akkor a mors számot kell hivni mertt elpusztitják
2017. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!