Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Annak idején sokat játszottam...

Marcsello11 kérdése:

Annak idején sokat játszottam a Gyűrűk Ura két torony játékkal ps2-n. Xbox360-ra tudtok ajánlani valamit ami hasonló?

Figyelt kérdés

ezzel: https://www.youtube.com/watch? V=qsw_R4IzRdc

Itt szerintem visszagondolva az orkok különféle kombókkal történő levágása tetszett nagyon.

Black Ops-okkal már játszottam, GoW-okkal is.


2017. jan. 15. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha Gyűrűk Ura, akkor a Middle-earth: Shadow of Mordort ajánlom.
2017. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Emlékszem én is sokat játszottam vele co-opban. A Lord of the Rings: War in the North X360ra eléggé hasonlít erre. https://www.youtube.com/watch?v=nlRpBEemyyA Sajnos manapság már nem nagyon gyártanak ilyen játékokat.


A játék lényegében ugyanaz az egyszerűbb kaszabolós, kombózós játékmenet néhány fajta ellenféllel, ahol lehet fejlődni és viszonylag hosszú is. Nem a főszereplőkkel vagy (bár feltűnnek itt ott) hanem egy harcos törppel, varázsló tündével és 'kósza' emberrel (mint Aragorn). A játék folyamán ahogy haladsz előre nem csak képességeket szerezhetsz hanem mindenféle tárgyakat találhatsz és vehetsz amiknek egyedi képességeik vannak és a karaktered kinézete is megváltozik tőle.


A játékot lehet egyedül is játszani (ilyenkor választhatsz a 3 közül kivel játszol) és 3an is (azt hiszem egy gépről lehet ketten) és megmondom őszintén arra találták ki. Egyedül sokkal nehezebb és őszintén szólva unalmas is szerintem. Én több mint egy éve játszottam vele, akkor még lehetett találni embereket multiba itt ott, de lehet már csak akkor tudsz co-opozni ha keresel valakit. Haverokkal jó volt, főleg ha kombináljátok a karakterek képességeit.

2017. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak így tudok válaszolni :D Köszönöm szépen a válaszokat, nézem a gameplayeket a játékokhoz .
2017. jan. 24. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:

a stílus neve: hack n' slash, ilyen játékokra keress rá.


nagyon jó a ninja gaiden 3, a devily may cry (1-4 hd és a remake is), bayonetta (a 2. része azt hiszem megjelent x360-ra is), dante's inferno, castlevania: lords of shadow 1-2, darksiders, lollipop chainsaw massacre, afro samurai, killer is dead és még sorolhatnám

2017. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!