Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az a horrorjáték ami...

Melyik az a horrorjáték ami valóban olyan amitől "aludni se lehet"?

Figyelt kérdés

Valami kegyetlenül félelmetes kellene.

Ezeket ismerem és játszottam:

-amnesia 1, 2 - az első tetszett a kettes is, bár ez egy picit se volt félelmetes mert a lámpa azonnal vilogott ha valami baj közelgett)

-outlast (nem vittem végig, de nem jön be)

-alien isolation - ez inkább bosszantó, egyszerűen nem tudja megijeszteni az embert, mert mindig ott van az ellenfél, tehát semmi bizonytalanság nincs benne, max pár jump scare volt félelmetes és az eleje, de amikor kitapasztaltam az alient már csak bosszató volt, hogy ott járkált körbe körbe.

- silen hill, meg hasonló régebbi dolgokat ismereke

Azért ne legyen túl régi, iylen amnesia the dark descent-nél ne legyen csúnyább.

(nem kell fnaf meg társai)



2017. jan. 13. 19:10
 1/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nincs ilyen.
2017. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem igazán van ilyen játék, mert vagy bele tudod élni magad egy történetébe, amire gondolsz este, vagy nem.

Nálam nem nagyon volt ilyen, de a Dead Space sorozat azért nem rossz :D

2017. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alein-be beléltem magam, mert nagyon szeretem az alien, predator meg hasonló filmeket. De az, hogy az alient egy idióta szörnyé tették, nem volt jó húzás. Pl. a filmben tetszett, hogy soha nem tudták, hogy hol van, de a játékban mindig téged követ.
2017. jan. 13. 19:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Na mindegy feltelepitem megint az isolation-t. Visszagondolva elég félelmetes volt.
2017. jan. 14. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Slender the Arrival, az első 1-2 pálya elég para
2017. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!