Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segitene? Counter...

T47 kérdése:

Valaki segitene? Counter strike 1.6 ban az fps 100 de beraktam egy cfg-et es aval sem emelkedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vagy valaki ha tudna ajanlani egy jo bunny hop cfg-et,valami fps novelst(de ne a consolba valokat hogy fps_max 1000,developer 1.... ) valami mast.

2017. jan. 12. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
És van legalább egy 100Hz feletti monitorod, hogy lásd is azt az emelkedést? Mert egy 60Hz-essel akár 1000 FPS-ed is lehet, akkor is csak 60-at fogsz érzékelni belőle.
2017. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jajj de bírom ezeket az okoskákat, akik megmondják, hogy semmi értelme több fpsnek, ha úgyis 60 Hz monitorod van

1.) 60 és 90 fps közötti különbséget pl tökéletesen lehet érezni 60 Hz monitorral is

2.) a kérdezőnek azért kell több fps, mert a cs1.6 még egy annyira régi szar játék, hogy úgy volt megírva, hogy az fps szám befolyásolja a fizikát, meg a nem tudom milyen xy számításokat, és X fps fölött könnyebb bunnyzni, surfolni, stb.

szóval 1es húzd le magad

2017. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tehát ezért van az, hogy mások úgy ugrálnak, hogy csak nézek??
2017. jan. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-ik kommentelonek teljesen igaza van. Amugy laptopon jatszok es szerintem azert na de mindegy. Es a 30ik kommentelonek a valaszom igen azert nezed :))
2017. jan. 22. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor nekem is szükségem van erre, mit kell tenni?
2017. jan. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!