Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Erre a gépigényre Third...

Oszkár7 kérdése:

Erre a gépigényre Third person fps v, hack n slash. Fps játékokat tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Processor Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 350 @ 2.27GHz


Video Card Intel(R) HD Graphics


RAM 4.0 GB


Operating System Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bi

Intel(R) HD Graphics

Manufacturer Intel

Chipset Intel(R) HD Graphics

Dedicated Memory 64 MB

Total Memory 1.7 GB

Pixel Shader Version 4.0

Vertex Shader Version 4.0



2017. jan. 11. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy gtx 670-et meg 16gb ramot és utána talán,a tiéd egy irodai pc ebben az állapotábn,ha ez megvan bármi megy a gépeden.
2017. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Amarok Tonrar ***** válasza:

TPS: Project Eden, Max Payne, Freedom Fighters

FPS: Red Faction, Soldier of Fortune, NOLF

Hack and Slash: Diablo 2, Divine Divinity, Nox


Gépigénye a programoknak van, nem a gépednek vagy neked. Third person fps nem létezik, mivel harmadik személyű belső nézetes lövöldözés az paradox.

2017. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: Sosem fogom megérteni, miért használ valaki egy kifejezést, ha azt sem tudja, mit jelent.
2017. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sosem fogom megérteni,miért nem lehet a kérdésre válaszolni hanem csak kioktatni
2017. jan. 11. 13:26
 5/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Sosem fogom megérteni, miért nem lehet megköszönni a választ, ha már voltál kedves privátban is írni.
2017. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért,mert ezek ősrégi játékok Diablo 2 most komolyan ? Játszok a Battlefield 3-al te meg Diablo 2-őt ajánlasz nekem ? Ha nem értesz hozzá nem kötelező válaszolni csak görgess tovább.
2017. jan. 12. 11:15
 7/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Persze, 7 éves notebook CPU-val, meg IGP-vel. De nyilván az én hibám, hogy még a géped adatait se tudod normálisan megadni. Az a Windows 7 Ultimate pedig bizonyosan ki van használva a nagy hozzáértésedben, ami nekem nem adatott meg. Fogalmazni nem tudsz, csak rágalmazol és hazudozol, holott én voltam az egyetlen eddig, aki a kérdésedre válaszolt. Idióta.
2017. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Uramisten, hányszor hallottam már, hogy "akadásmentesen, tükörsimán fut rajta a gétéaöt meg a báttlefild", aztán kiderült, hogy 720-as felbontás mellett megy vagy 10-15 FPS-el! Nem értem, miért hazudnak önmaguknak is az emberek.
2017. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Idióták -.- Most játszottam ki a Black Ops 3-a 30 fps-el ami a legrosszabb esetben lement 28-ra soha nem emlegettem a gtaV-öt de ti biztosan jobban tudjátok hülyegyerekek :)
2017. jan. 12. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!