Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik AC játékot ajánljátok?...

Devil *_* kérdése:

Melyik AC játékot ajánljátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nekem szinte az egész Assassin's Creed új dolog. Nagyon megtetszett és felkeltette az érdeklődésemet, ezért szeretnék venni egy AC játékot.

Mivel nem igazán vagyok jártas a dolgokban, ezért segítséget szeretnék kérni. Érdemesebb a legelsővel kezdeni vagy a sorozat egy másik részével (pl. Syndicate) is kezdhetek?


A válaszokat előre is köszönöm :)



2017. jan. 9. 16:53
 1/8 anonim válasza:
Az én véleményem szerint kezdd a legelsővel
2017. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem válaszd azt amelyiknek jobban tetszik a kor ahol játszódik.
2017. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán ajánlom hogy a Syndicate-el kezdj.


A legjobb lenne ha az elsőt nyomnád, de ott a játékmenet eléggé kezdetleges, csak a sztori és a brutálisan erős hangulat, párbeszédek miatt érdemes vele játszani. Nem azt mondom hogy rossz, nekem a kedvenc AC epizódom, de nem mai játékokon edzett léleknek lett kitalálva. Sokak Assassin szimulátornak is nevezik, mert ott tényleg csak az a cél, hogy megölj valakit, illetve hogy információt szerezz. Eléggé komor, borult és sötét hangulata van, szerintem zseniális. Dönts ahogy jónak látod. Most épp 300 Ft humblebundle.com on az AC1.


Ha nem jön be az első rész, akkor kezd a másodikkal. Ott kiírtották a nehezebben emészthető elemeket, nem komor, nem sötét, inkább a tömegigény kielégítésére szolgált a játék, olyan mint egy popcorn film.

2017. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. jan. 9. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Én legelöször az AC 2-öt vettem meg mert előtte olvastam könyvben és nagyon tetszett.Én személy szerint eddig az AC 2,a Brotherhood,a Revelations,AC 3, AC 4,ezekkel játszottam eddig.Nekem leginkább az AC 2 tetszett leginkább a kor,a hangulat,én imádom a középkort ezért is nyerte el a tetszésemet.Ja és a felsorolásból ki hagytam az AC 1-et,azzal is játszottam.Nekem nagyon vontatott,és helyenként nagyon unalmas volt,de ettől függetlenül másoknak lehet hogy tetszett,könyvben is olvastam,kb ott is azt vártam h érjünk már a végére.Igazából az első résznek később az AC 2-ben meg a DLC-ben,lesz jelentőségük.De mondom lehet hogy neked tetszene.
2017. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. jan. 11. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is mostanában probáltam ki,nekem az ac1 nem tetszett de az ac2 fuh..az baromi jó (feltéve ha működne :'D) borzasztóan hangulatos :)
2017. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ajánlom, hogy kezdd az elsővel, akármennyire is unalmasnak érzed majd :D (én speciel minden percét imádtam :D ) Az alap megtanulására nagyon jó, onnantól már nem lesz bajod a többi részben, és jól hozzá tudsz szokni , milyen is assassinnak lenni ;)
2017. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!