Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy Low End PC még elvinné a...

Egy Low End PC még elvinné a Modern Warfare 2-t low grafikán? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki kapott olcsón egy elég Low Laptopot de tudtommal csak el akarja vele ütni az időt de amikor rákérdeztem, hogy mik vannak benne, hát én ilyenért már nem adnék ki pénzt...


Van benne kemény 2Gb ram

2 magos 2GHrz-es proci szóval nem egy i7-es xD

A videó kártya még lehet, hogy csak egy integrált semmi de azt még ő sem tudja hisz nem ért semmit a gépekhez.


Tisztába vagyok, hogy ennél több kell az MW2-höz és nekem a gépem viszi simán pedig már az is Low PC-nek számít de nem ennyire... Valakinek ment ilyen géppel?


Ennyi infót tudtam kiszedni belőle. Szerintetek elfutna rajta még az MW2? Mindegy, hogy milyen grafikán csak már leszedtem neki és nem akarom, hogy felesleges legyen a letöltés. Szóval?!


Előre is köszönöm a hozzászólásokat!



2017. jan. 9. 14:39
 1/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
Ezek az infók közel nullával egyenlőek, de a játék rendszerkövetelménye alapján illene elfutni. Derítsd ki milyen VGA van benne, azon fog múlni.
2017. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem sok az infó de így távolról én sem tudom kiszedni az ismerősömből, hogy mik vannak benne mert szó szerint semmit nem ért a gépekhez... Nekem már az is elég, hogy "illene elvigye" szóval köszi szépen a válaszodat ;)
2017. jan. 9. 15:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Legfeljebb leszedek neki valami régebbit én meg elnosztalgiázok az MW2-vel xD
2017. jan. 9. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem ilyen gépem volt és elvitte, bár a vga-t jó lenne tudni milyen
2017. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondom de mint mondtam, nem tudja a srác sem xD

Nekem sincs telepatikus képességem szóval ezt majd max kideríti a gyakorlat :D Köszi a választ ;)

2017. jan. 9. 15:24
 6/7 Gugu Gabor ***** válasza:
azért azt elmagyarázni hogy hogy tudja megnézni vagy hogy dobjon fel egy teamviewer-t lés megnézed neki nem egy egetrengető feladat.
2017. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti ennek az illetőnek még nete sincs jelenleg szóval full offline módon kell neki megoldja... én mindent leszedtem neki előzőlegesen már csak fel kell raknia...
2017. jan. 9. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!