Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek valami jó játékot PC-re?

Corvettedvd kérdése:

Ismertek valami jó játékot PC-re?

Figyelt kérdés

Szeretem az olyan játékokat, amiben lehet szintet lépni, vagy van benne pénz hogy lehessen vásárolni...

Szeretem a szimulátorosokat is (általában busz vagy vonat, esetleg hasonló űrhajós, mint a darkorbit.hu)

Vagy a farmos vagy városos játékokat is szeretem...

Amiket jelenleg játszok az a trainstation, darkorbit, Asphalt 8...


A gépem gyors meg minden, csak a videókártyámmal van a baj...

8GB ram

Videókártya: Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family

Windows 10 PRO 64 Bit



A válaszokat előre is köszönöm :)



2017. jan. 8. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
overwatch
2017. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Need for speed, gta, warcraft
2017. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Warframe
2017. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dungeon Crawler izometrikus Hack n Slash stílusban a Diablo 2, Torchlight a jó. De a Witcher szériát is lehet szeretni sima RPG gyanánt.


Másik klasszikus RPG amit ismerek, a Final Fantasy VII


RPG+TPS stílusban a Mass Effect, Dead Island.


Mély RPG stílusban a Morrowind, Oblivion, Skyrim. De ide sorolnám tiszteletből a South Park Stick of Truth-ot is, meg a South Park Fractured But Whole-t is, pedig ezek sokkal rövidebbek.


Ha MMORPG-kben gondolkodsz, ott a WoW, EVE, Guild Wars, SWTOR


Nem ismerek sajnos nemfacebookos, kifejezetten egyszerű kezelőfelületű, viszonylag szép grafikájú farmos illetve városos játékot PC-re.


Személyes kedvencem viszont a Tabletop Simulator, amiben szeretnék végre találni rendszeres játékosokat akik játszanának velem rajta. Nem, a játékon belül nem tudtam rendesen kommunikálni velük azaz rávenni őket, hogy csatlakozzanak, mert mindig kilépegettek, vagy baromkodtak, bár lehet hogy csak azért van ez, mert nem vagyok jó abban, hogy vadidegenekkel kezdeményezzek játékot.

2017. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minecraft
2017. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!