Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft vas farm-ban nem...

Minecraft vas farm-ban nem akarnak szaporodni a falusiak, miért?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Dev3Ls8papM&index=16&list=WL

Ez alapján készítettem egy vasfarmot a világomban. Van a közelben egy falu, (ahol már csak egy lakos van) de a csapda minden pontja 100 blokk távol van tőle, így mindenképpen működnie kéne. A kis "zsebben", ahol a falusiak vannak, nem akarnak szaporodni! Adtam nekik oda növényt, de több órányi AFK után is azt vettem észre, hogy ugyan az a 3 van meg, aki eddig. Most külön szedtem őket 2:1-es arányban, és így született kicsi falusi. Most mindig szét kell majd őket választanom? Esetleg vegyem ki őket arról a helyről, és egy nagyobb területen próbáljam pároztatni őket?



2016. dec. 30. 12:09
 1/2 anonim válasza:
Hát lehet , hogy nagyobb helyen szaporítsd őket,vagy próbáld még lakályosabbá tenni.pl ajtó,ablak,hasonló dolgok amik a faluban vannak.
2017. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A videó 1:52 nél három block magasra épít egy falat az elég 2 block magasra is. De igazából ez nem hiszem, hogy befolyásolja ami fontosabb, hogy ne építs nagyobb kalickát mert akkor túl messze lesznek. Ha már szétválasztottad őket nem baj csak kereskedj velük, mert akkor fejlődnek.
2017. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!