Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem a SimCityt de nem...

Megvettem a SimCityt de nem tudom hogy hogyan kell átálítani magyarra a nyelvet?

Figyelt kérdés
Láttam olyat hogy orignt kell átálítani de ott nincs magyar nyelv.

2016. dec. 25. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból nincs benne magyar nylev, le kell hozzá tölteni a magyarítást.

magyaritasok.hu

2016. dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos igen én is ugylátom Köszi az oldalt! :)
2016. dec. 25. 20:20
 3/9 A kérdező kommentje:
"A megadott SimCity termékkódod nem támogatja a jelenleg választott nyelvet." Leszedtem egy magyarítást és ezt dobta ki a játék. :(
2016. dec. 25. 22:42
 4/9 anonim ***** válasza:
A magyarításhoz a megfelelő verziószámú játék kell. Ha ez nem egyezne, akkor előbb frissíteni kell, aztán feltenni hozzá a magyarítást. Ez melyik simcity egyébként?
2016. dec. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A 2013as
2016. dec. 29. 15:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz szerintem nincs külső magyarítás, csak a simcity4-hez. Úgyhogy ez a lehetőség nem fog menni, azt nem tudom, hogy originen lehet-e valamit állítani, hogy magyar legyen, de nem nagyon hinném.
2016. dec. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Könnyen lehetett eddig mert csak az originen belül átkellett álítani a nyelvet de most hogy kivették így fogalmam sincs.
2016. dec. 31. 09:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem, én nem ismerem az origin, de az biztos, hogy az originen is csak akkor lehet beállítani magyar nyelvet, ha egyáltalán létezik az adott játékhoz magyarítás. Márpedig szerintem ehhez nincs. persze ettől még megváltoztathatták a menüt az originben. Most más játékoknál sem tudod változtatni?
2017. jan. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 domes0310 válasza:
Ha jól tudom amikor elkezded a letöltést akk meg jelenik egy kicsi ablak ahol ki lehet választani a játék nyelvét.Amelyik játékhoz amelyik nyelv van azt ott ki lehet választani amúgy ha már le van töltve ott nem tudom mert nekem alapból magyar volt a SimCity
2017. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!