Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter-Strike Globaloffensive...

Counter-Strike Globaloffensive fps beállításokhoz tartozó konzol parancsok?

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy CSGO-ban van e olyan fps beállítási lehetőség, amit ha beírok konzolba akkor a minimum fps értéket állítja be, mert engem kicsit zavar az hogy mondjuk beírom konzolba hogy fps_max 300 és így is van amikor felé ugrik, viszont az még inkább zavar hogy van amikor egy pillanatra is be esik az fps-em 200 alá, pont azért van az fps_max 300 ra állítva hogy potyára ne pörögjön a kártya, 60 Hz-es 1080P-s IPS ASUS monitorom van és a videó kártyám MSI GTX 1070, i5 4670K processzor 8 GB Kingston ram, szóval nem vágom hogy ilyen konfiggal hogy tud az fps-m 200 alá beesni ha csak egy pillanatra is, és azt sem értem ha a max érték 300-ra van limitálva még is hogyan tud fölé menni, van e olyan konzol parancs amivel a minimum fps értéket is szabályozni tudom ?
2016. dec. 25. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem a monitorod 60fps-t tud megjeleníteni, szóval ha a fölött van akkor már feleslegesen dolgozik a kártya. Erre felhozod, hogy de mekkora különbség van mikor leugrik 200-ra. Az nem azért van, mert a 200fps kevés lenne, hanem a drop, a hirtelen ingadozás miatt.
2016. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem úgy értem játékban nincs különbség ugyan olyan folyamatos, csak fps-ben van különbség, érted és a 300 maximum érték azért állítottam így be mert így ezen az értéken még a kártya szinte teljesen hangtalan marad, még játék közben, engem csak az zavar amikor 200 fps körüli értéket mutat de ezt is csak egy pillanatra, ezért kérdeztem azt hogy nincs e egy minimum érték mi alá nem tud beesni, pl 200 alá
2016. dec. 25. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!