Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends /lol/....

League of Legends /lol/. Swain vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lett végleges hőskinézetem hozzà,de még sosem játszottam vele.Láttam a képességeit,úgy látom nem rosszak :)Nem tudom megtartsam e a kinézetet. Anno pont ugyanígy jártam Galio-val.Lett hozzá kinézetem,de nem ismertem.Mára már az egyik kedvenc top-os karim.

2016. dec. 14. 22:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
Eléggé kevesen játszanak vele. De nagyon nagy dmgje van és alig lehet megölni a játék későbbi felébe annyi hpt kap vissza az ulti miatt(azt hiszem). Op szar :D
2016. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fú köszi :)
2016. dec. 14. 22:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Max wood8-ban op. Afelett az emberek rájönnek,hogy ignitet kell pickelni. A mides vesz egy morellot. Az adc egy executioneer's callingot kapásból a lanephase végén és gg. Ha az adc megüti, a mides megüti vagy az ignite rámegy máris olyan keveset healel, hogy 2sec alatt el lehet tüntetni. Vannak nála sokkal erősebb pickek jelenleg.
2016. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi
2016. dec. 15. 12:10
 5/11 anonim ***** válasza:
1v1-ben erős, ha jól tudsz helyezkedni.
2016. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a Swain, igen az ignite jó az ultija ellen, és? Ettől függetlenül nem is olyan rég top Tier midesnek számított. De amúgy is felesleges a metát majmolni dia-Challenger alatt és még ott is vannak "érdekességeket" mainoló játékosok...


Én is tudom ajánlani Swain-t én annó őt mainoltam, vele jutottam ki először Silverbe :) Buildnek Rod of Ages-el kezdj, aztán helyzettől függően válogass az Ap itemek közül. Mondjuk a Rylai nerfet sajnálom, egyik kedvenc itemem volt :(

2016. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem a meta akkor mi alapján lehet véleményt mondani egy hősről? Ennyi erővel egyetlen ilyen kérdésnek sincs értelme, mert megfelelő mennyiségű belefektetett idő után minden jó. A soloqueu meta pedig azt mutatja meg, hogy azonos játéktudású emberek mellett/ellen mennyire egyszerű haladni az adott hőssel.
2016. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak low elo-s tapasztalatom van, ott nagyon-nagyon jó, nem igazán tudnak mit kezdeni az ulti alatti sustainnel. Ulti+zhonya és végignézed ahogy elégnek az ellenfeleid kb :D Last hitelni nehéz vele, ebben segíthet a Tyrant Swain skin, aminek sokkal jobb az auto attack animációja. Ha tank a lane ellenfeled könnyedén túlfarmolod, ha pedig valami dashes squishy, akkor tartogasd a q+w kombót ha rádugrik, és nyered is a cserét.
2016. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat
2016. dec. 17. 06:48
 10/11 anonim ***** válasza:
7! a metáról lehet beszélgetni, de egy ilyen kijelentés BÁRMELYIK hősre, hogy "csak wood 8-ban jó" nagyon nagyon NAGYON erős túlzás, ami szerintem szükségtelen.
2016. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!