Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak, ha az Eldarya...

Mit csináljak, ha az Eldarya nevezetű játékban nem érkeztek meg a dolgok, amiket igazi pénzen vettem és a Support sem ad életjelet?

Figyelt kérdés

Vettem összesen 1524 Ft értékben játékbeli fizetőeszközt, de nem érkezett meg. Az SMS-eket a használatuk után töröltem, amivel az aktiváló kódok érkeztek, mert csináltam már ilyet más játéknál és semmi gond nem volt (kis naiv...). Már a játék magyar segítőinél is próbálkoztam a probléma megoldásával, de ők már egy (szerintem) angol emberhez küldtek, gondolom a játék internacionális Support vezető valakicsodája ő.

A lényeg, hogy tőle se kaptam semmi reakciót nagyjából 2 hete. Jelenteni szeretném ezt a dolgot, csak nem tudom, hogy hol/kinek kéne.



#probléma #support #játékbeli valuta
2016. dec. 2. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

bármelyik rendőr-kapitányságon feljelentést tehetsz, úgyis átküldik oda, ahol ezzel foglalkoznak.

Sokat azért ne várjál, ilyen összegnél ez kb tized rangú a nyomozási listán.

Az meg nem baj, ha törölted, ők kikérhetik a szolgáltatódtól az SMS-t, de még a beszélgetéseidet is 1 évre visszamenőleg.

2016. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A rendőrséget szerintem kihagyom, úgyis kiröhögnének (ismerősöm telefonlopással ment, őt is kiröhögték). Igazából reménykedtem, hogy van valami hely, ahol ezzel foglalkoznak.

Tudom, hogy ha akarnák, simán utána tudnának nézni, és megküldeni azt, amit rendeltem, csak igazából leszarják...

2016. dec. 2. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!