Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol áll a No man's sky a hiba...

Hol áll a No man's sky a hiba javításokkal, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 30. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd 5€-ért érdemes lesz.
2016. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hiába javítgatják, az alapoktól el van ****va. És látszik, hogy nem tudják, mihez kezdjenek vele: most belerakták a bázisépítést egy olyan játékba, aminek az lenne a lényege, hogy folyamatosan menj előre, és új bolygókat fedezz fel.
2016. nov. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan ütemben javítják mint ahogy most csinálják, akkor kb. jövő ilyenkorra fogja megérni egy durva akció mellett.
2016. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mi azvamit igert es mi az amit adott? Nem tunik olyan rossznak.
2016. nov. 30. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor emgláttam az első videókat róla még amikor nem jelent meg azt mondtam magamnak, hogy "ez kell!". De utána amikor kijött néztem róla videókat, teszteekt már elment tőle a kedvem.

Igaz, hogy én még mindig nem játszottam vele, de a videók alapján trágya.

2016. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy kérdés a No mans sky. Soha nem ítélek kritikák alapján, mert akkor rengeteg jó élményből maradnék ki (s egy csomó kedvencemet ki se próbáltam volna), de a No Mans Sky-al az az aggodalmam, hogy hamar ráunnék. Nem tudom megéri e.
2016. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdetektől fel volt hypeolva az egész játék, sokan meg egyből vetették rá magukat, hogy ez milyen jó játék lesz, stb. Csak azt nem gondolták át, hogy amiket hangoztattak a készítők, azt nem is fogják tudni megcsinálni. Sokan viszont erre csak a vásárlás után jöttek rá és azért ez a nagy felháborodás.
2016. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!