Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leírnátok nekem a legjobb...

Martinbh kérdése:

Leírnátok nekem a legjobb egér és billentyűzetet 30000ft ért?

Figyelt kérdés
Keresnék gamer egeret és billt.Ha lehet írjatok olyat aminek vörös led dizájnja van.A 30 000-t nem perifériánként értem hanem egyben.A válaszokat előre is köszönöm.

2016. nov. 26. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Már megint a szín a lényeg, nem a minőség. Na mindegy, lássuk!


Ennyiért jó mechanikust úgyse lehet kapni, maradjunk a membránosoknál! Én mindenkinek azt ajánlom, vegyen 5 ezerért egy jó Logitech vagy Microsoft irodai billentyűzetet, ezerszer jobban jár velük, mintha 15 ezerért venne egy világító karácsonyfát. De 10 ezer körül az A4TECH Bloody B120 egy korrekt darab, anyaghasználat és működés szempontjából is kiemelkedik a mezőnyből.

A maradék 20 ezerből a világ legjobb egerei közül válogathatsz, szinte mindegyiket szoftveresen lehet piros világításra állítani:

Razer DeathAdder

Logitech G303

Logitech G402

Logitech G502

Roccat Kova 2016

Steelseries Rival 300

Mionix Naos 7000

2016. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2016. nov. 26. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!