Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik online játékot lenne...

Melyik online játékot lenne érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel már sok-sok éve játszunk a neten mmorpg-t, de egyszerűen nem találjuk az igazit.

Középkori, PvP-orientált MMoRPgt keresünk. Próbáltuk a Runescapet (túl béna grafika), Dark age of camelotot (túl sok a zerg, na meg zárnak be a szerverek játékoshiány miatt), Guild warst (nincs semmilyen jutalom a pvpért), EQ2t (nincs érdemi pvp), Wowot (nem működik jól az inditott class setupunk, újrakezdeni az egészet új kasztokkal.. az vagy 2 hónap grindelés...)..


Ötlet valakinek?


2010. ápr. 30. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szereted a Star Wars világát? Mert ha igen akkor majd ajánlani tudom a Star Wars The Old Repbulic-ot. Igaz még csak az év negyedig negyed évében fog megjelenni, de mást nagyon nem tudom most ajánlani.
2010. ápr. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jobb kedvelem a középkoriakat, de ennyi csalódás után fene tudja.. Köszönöm a tippet, utánajárunk :)
2010. ápr. 30. 08:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a WoW pvp az elég jó. Egy kaszton belül is lehet azért mást talentolni, miért kéne már újrakezdeni? Az is lehet, hogy jön egy patch, és hirtelen a tietek lesz a legjobb kombináció. Mi az a két kaszt amit csináltatok? Bár ha rugó + warrior akkor megértem. Meg szerintem elég lenne egyet újrakezdeni, a másik meg tud segíteni, nem tart olyan sokáig mint nulláról.
2010. ápr. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
12sky 2 level 145
2010. ápr. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

08:23 : Druid + Death knight.


gondoltuk egy healer-féle meg egy hybrid damage dealer (mivel 2hs + csomó offenziv spelle van) harcos nem lehet olyan rossz. tévedtünk. meglepő módon a DKm elég jól birja az ütéseket, DPS-e viszont pocsék. ha az ellenfélnek van egy igazi healere (heal druid, holy pala, akármi), nem tudom túlsebezni, vagyis esélyem sincs megölni, innentől kezdve esélyünk sincs nyerni a csapatok legalább fele ellen. balance off speccel is jött párszor, de katasztrófa volt. amint boomkint látnak, mind2 őt üti, és pár másodperc alatt vége, nincs igazából semmi túlélős cucca, mint mondjuk egy magenek. ezért jutottunk arra, hogy újrakezdjük, pl. arcane mage + shadowpriest combóval (vagy ha úgy jobb, akkor disc priest).. De most komolyan, lvl 1-ről 80-ig felhúzni, majd pvp szettet szerezni... nem tudom mi legyen, ez túl nagy ár. hogy kéne talentelni hogy jó legyen 2on2 arénára?

2010. ápr. 30. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Aion. Nagyon szép és jó, csak én meguntam, mert minden játékot megunok egy idő után.:D

Esetleg még Cabal.

2010. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Guild Wars.. ahogy írtad.
2010. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!