Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt lehetséges valahogy...

Ezt lehetséges valahogy aktiválni Steamen?

Figyelt kérdés

Megvettem az Elder Scrolls Anthology-t, amihez ugye járt Morrowind és Oblivion is.

A gond ott kezdődik, hogy a 2 említett játékhoz csak CD-ket kaptam, és nincs a gépemben olvasó.


2016. nov. 19. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Steam>játékok>termék aktiválása a steam-en.
2016. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs kód, csak a telepítőlemezek.
2016. nov. 19. 16:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Hol vetted?


Vidd át ismerőshöz, ha feltettétek és nem kér kódot, akkor azért nem kaptál - de erre semmi esélyt nem látok.

Ha kér ,akkor a boltnál és a supportnál kell reklamálni.

2016. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2 éve vettem CD Galaxisban, és ennyi idő után szerintem sem ők, sem a Steam nem foglalkozik ezzel.


Egyetlen kódot kaptam, aminek aktiválnia kéne az összes játékot. Na ez nálam csak a Skyrimet aktiválta.

2016. nov. 19. 16:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Ahogy a megoldást kerestem, több olyan embert is találtam akiknek ugyanez a problémájuk, és mindenki kelet-euróoában vásárolta. Szóval gondolom nálunk van vele valami gubanc.
2016. nov. 19. 16:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi gubanc sincs vele, egyszerűen csak nem Steames verziók, míg a Skyrim alapból kötelezően Steames volt minden verziójában.
2016. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elméletileg a kódnak aktiválnia kéne a Morrowind, Oblivion, Skyrim hármast, nem csak a Skyrimet.
2016. nov. 19. 17:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Honnan van ez az elmélet? Rá van írva a dobozára, vagy csak olvasatd egy fórumon?
2016. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt van rá egy beszélgetés forumon: [link]
2016. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#7: 1- "The Elder Scrolls Anthology" felirat van a papíron, amin a kód van, nem pedig "The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition".

2- Hivatalos forrásból nem találtam semmilyen infót erről. De több olyat találtam fórumokon, akiknek -állítólag- aktiválta, mint olyat akinek nem.


#8: Igen, ezt is végig olvastam. Magyar srác ő is. A Steam profilját elnézve nem sikerült megoldani neki sem, hiszen a játék nem szerepel a könyvtárában.

2016. nov. 19. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!