Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Online szerepjátékos játékot...

Online szerepjátékos játékot keresek. Valaki ismeri?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy pár éve (úgy 3-4) játszottam egy játékkal, aminek sajnos elfelejtettem a nevét. Arra emlékszem, hogy különböző kasztok voltak (pl. mágus, tolvaj, gyógyító - ennyi rémlik, ezekkel szinteket lehetett lépni, meg ha válottál, újra kellett kezdeni) és lehetett harcolni párbajozni különböző lényekkel (ha nyertél, ki is foszthatod). Sajnos már nem sok minden rémlik, még annyi, hogy a gyógyító papnőnél lehetett venni elixíreket, meg a mágusnál volt valami mini logikai játék, ahol könyveket kellett nagyság szerint berendezni. Mintha lett volan valami klánszerű is, aminél szintén csak annyi van meg, hogy volt egy hirdetőtáblája, amin WANTED! plakátok voltak.

Valakinek esetleg rémlik? Szeretném megtalálni, mert nagyon szerettem.



2016. nov. 14. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
MMORPG-k 90%-át sikerült leírnod :D
2016. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom-tudom, azért próbáltam egy-két konkrétumot leírni, de sajnos nagyon nem emlékszem másra. A grafikája egyszerű volt nagyon az átlaghoz képest és nagyon keresem!
2016. nov. 14. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi konkrétumot nem írtál pedig.


Tales of Pirates I / II ?

2016. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
runes of magic?!
2016. nov. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!