Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bonyolult MMORPG játék még...

Kitty0494 kérdése:

Bonyolult MMORPG játék még létezik?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan MMORPG-t keresek ami nincs lebutítva, bonyolult maradt mint régen a wow vagy a esetleg a Diablo 2. mint karakterfejlődési példa. Mert őszintén szólva jó az Aion de nekem túl egyszerű. A wow-ról ne is beszéljünk, az valami botrány amit műveltek vele. Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 9. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos most mar mindent lebutitanak, de azert megsem annyira, peldaul a fent emlitett Aion is atesett par butitason, de meg kozel sem mondhato egyszerunek.

Allitolag a Wildstar ahol nincs kegyelem a figyelmetlen jatekosoknak.

2016. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mostaniakat keresel, akkor nem fogsz találni, szinte az összeset kipróbáltam, de olyan szinten lebutítják őket manapság, hogy odaültetsz egy 3 évest, hogy püfölje a billentyűzetet 1-2 órán át és tadá max level vagy.
2016. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A francnak sem hiányzik a bonyolultság, a hátam közepére sem kívánom még egyszer az Everquestet meg a vanilla WoW-ot, pedig pár ezer órát beléjük öltem.
2016. nov. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a moba átvette ezt a kihivás cuccot, az mmorpg casualba megy át, pl gw2
2016. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!