Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star stable online-ban az 5....

Star stable online-ban az 5. szintig ingyenes a játék. Attól még lehet tovább lépni vagy ott végeszakad?

Figyelt kérdés

2016. nov. 3. 15:54
 1/4 anonim válasza:
nem lesz vége a játéknak csak nem lesz sárga színel jelölt feladatod,és nem lehet tovább menni csak akkor ha vannak rider kódok vagy veszel rider tagságot
2016. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van, nem lesz vége játéknak (legalábbis olyan értelemben, hogy be tudsz lépni továbbra is), de igazából a karaktered képtelen lesz szintet ugrani, vagy csak irtó lassan, ha nem rider területre tesznek feladatot, ami valljuk be, nagyon ritka. :/

Szóval SR nélkül igazából csak vegetál benne az ember, egyedül a paci halad valamire azzal a pár edzéssel, de az is eléggé elhúzódik így. Szóval érdemes tagságot venni, ha haladni szeretnél a játékkal. :)

2016. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 14es szintű vagyok, úgy, hogy sosem vettem riderséget, csak kódokból. Szóval vizonylag gyorsan lehet haladni ingyen is, nem éri meg venni. Szoktak ünnepekkor kódot adni amivel rider vagy és akkor folytathatod a küldetéseket
2016. nov. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha valaki megelégszik a negyedévente 1-2 kóddal (lehet még sokat is mondtam) illetve kb 1 év alatt 1 szintugrással (megjegyzem 19 most a max. és minél nagyobb szintre jutsz, értelem szerűen annál több xp kell a következőhöz, amit felikből szedsz, szóval nem árt ha vannak :D) akkor valóban nem éri meg ridert venni. De ha rendszeresen akarsz játszani és tényleges haladást elérni, akkor mindenképp érdemes. A lifetime éri meg a legjobban, mert többször előfordul, hogy leviszik az árát és akkor 1x megveszed és többet nem lesz gond a riderrel. ;)


Kedves előző, azt nem említetted ugyan, hogy mióta játszol, de az tuti, hogy az ingyenes kódokkal fél év alatt se ugrik szintet az ember.

2016. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!