Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért írja ki a GTA SA Multipl...

Miért írja ki a GTA SA Multiplayerében azt hogy Report Crash? (bővebben)

Figyelt kérdés
Tehát volt egy szerver és felcsatlakoztam, el is indult meg minden fennt voltam már a szerveren és tudtam játszani, igenám de fél perc múlva előjön egy ablak hogy hiba van vagy mi és akkor vagy bezárom vagy "Report Crash", rámentem és megköszönte majd hibajelentés és leállt a játék (bezáródott)! A Kérdés az hogy mi okozta a hibát (mindig előfordul)!
2010. ápr. 27. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam is mindig előfordul!

1.ok:Bugos

2.ok:Nem eredeti a San Andreas

Sajnos nem lehet csinálni semmit ellene

2010. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eredeti verzióm van (mondjuk most cseréltem le), amúgy meg olyasmiket láttam hogy Windows 98/Me verzióban kell futtatni 256 színnel meg ilyenek (de csak a Multiplayert, tehát maga a szerveren jó a grafika)! Nembaj, legalább tudom hogy ezt nem lehet leállítani!
2010. ápr. 28. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!