Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Folyton laggol a fifa 17. Mit...

Folyton laggol a fifa 17. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Egyfolytában laggol a fifa 17 (megvettem). A gépen kb. 2x olyan jó mint ahogy a játék elvárja. A gta 5 majdnem full grafikával fut rajta. Amikor belépek a játékba akkor még nincs semmi viszont amikor egy meccsben vagyok elösször szaggat és amikor pl. A kapus kirúgja a labdát vagy éppen lövök egy óriásit laggol és utána folyton ilyen szinten laggol. Már másodszorra töltöm le de még mindig. Mit tehetek? A válaszokat előre is köszönöm

2016. okt. 16. 18:37
 1/3 anonim válasza:

Ctrl + Shift + Esc

Nem biztos, hogy jót mondok, de ilyen jellegű probléma akkor szokott előfordulni, amikor a RAM megtelik vagy a játékkal egyszerre fut valami, aminek nem kéne. Szerintem a legegyszerűbb a "Folyamatok" fülön beállítod, hogy "Memória" alapján rendezzen és megnézed mi eszi a legtöbbet illetve, hogy a "CPU"-t mi használja a fifán kívül. Ha ezt megnézted gondoskodhatsz róla, ha nem akkor nincs tippem, esetleg keress rá külföldi fórumokon.

2016. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de már előtte abbamaradt ez a probléma, nem tudom hogyan egyszercsak elmúlt de köszönöm a választ
2016. okt. 25. 18:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibáért (ha van) elnézést kérek, telefonon írok
2016. okt. 25. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!