Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 ajándék játék telepít...

PajtiKGO kérdése:

Xbox 360 ajándék játék telepítése hogyan működik?

Figyelt kérdés
A napokban vasaroltam egy xbox 360 -at. Mellekletben kaptam hozza egy játékot csak nem tudom elindítani. Egyebként a játék nem cd-n talalható, helyette egy kis papirt kaptam amin jelszavak vannak. hogyan tudom ezt a játékot letölteni, feltelepíteni?? köszönöm előre is a válaszokat.
2016. okt. 16. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kódot kaptál (ötször öt karakter vonalakkal elválasztva) azt internetről lehet letölteni a gépre és onnan fog futni. Kell hozzá internetcsatlakozás (az újabb boxokban vezeték nélkül is lehet) és csinálni egy ingyenes profilt magadnak (join xbox live, kell hozzá email meg jelszó). Ha mindez megvan és bejelentkezett a netre akkor egyszer nyomd meg az Xbox Gombot a kontroller tetején, az irányítóval menj a megjelenő kis menüben annyira balra amennyire csak lehet és választ ki, hogy "Redeem Code" oda beírod a kódot és utána ha leokézod kiírja minek a kódja és ha továbbot nyomsz (continue) akkor már tölti is.


Kell hogy legyen hozzá elég hely a gépeden, a legtöbb kódos játék 7-8 GB is lehet.

2016. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem mondani, hogy ha végzett akkor vagy a "recent games" vagy a "my games" panelen találod a játékot.
2016. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!