Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion "unable to reste the...

Aion "unable to reste the game", mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régebben már játszottam az Aionnal, akkor hiba nélkül futott. Egy nagyobb szünet után most újra letöltöttem, de mikor elindítom behozza az ncsoft logót, elsötétedik a képernyő és kidobja egy kis ablakban, hogy: " Unable to reset the game. Utánanéztem fórumokon és sehol sem találok megoldást. Tud nekem ebben segíteni valaki, hogy hogyan lehet orvosolni ezt a problémát?
2016. okt. 7. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Altalaban az Ln10 mappa kitorlese es a kliens javitasa megoldja a problemat, mar ha eredeti verziorol van szo.
2016. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már megoldódott a probléma! :) Esetleg abban tudsz segíteni, hogy miért nem tudok vásárolni illetve eladni a Brokernél? Olvastam, hogy a starter accountoknak limitálva vannak a lehetőségeik. Mindenképpen kell feltöltsek pénz, hogy Veteránná váljak?
2016. okt. 9. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Veteran csak az tud lenni aki a jatek fizetos idoszakaban is jatszott. Gold packot kell venned, 9 euro/honap, vagy jatekpenzert is tudsz venni ha eleg turelmes vagy a kifarmolasahoz. Az elso a nehez, utanna kokkal konnyebb minden.

Starterkent nem tudod hasznalni a brokert, sem masokkal uzletelni,

2016. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :D
2016. okt. 10. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!