Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az lenne, hogy a CsGo-ban mit...

LuffyAce kérdése:

Az lenne, hogy a CsGo-ban mit kell megvenni amitől akár Dragon Lort is dropolhat a játék?

Figyelt kérdés

Mikor és hol lehet majd megvenni? Meddig tart? És mit kell csinálni,hogy dropoljon?meg valami küldet is kell csinálni?


Válaszolat előre is kösszi!.:)



2016. okt. 4. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem a kérdéseidet, te azt hiszed, hogy létezik egy olyan "valami", amit megvéve nagyobb eséllyel esik a játék egyik legritkább, legértékesebb skinje? A válasz: nem létezik. Ha létezne, ez lenne a világ legjövedelmezőbb befektetése- de csak addig, amíg a piacot el nem özönlenék az olcsón szerzett Dragon Lore-ok, és rögtön lezuhanna az áruk a béka feneke alá.
2016. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nézz utána van ilyen!3 hónapig tart csak nem tudom mi a neve és mikor lehet megvenni!.:) de beírod youtubra Dragon lore drop...küldi ket kel csinálni(nem mindenkinek az esik...de mindenkinek értékesebb es több drop lesz ha azt mefveszi)
2016. okt. 5. 09:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Te az operation chellenge coin-ra gondolsz. Az esélyeket valóban növeli értékesebb dropra,de csak mert az új skinekből is kaphatsz, ha ban coinod. Azonban Dragon Lore-t még mindig szinte lehetetlen kapni, ezt felejtsd is el.
2016. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem mondtam,h az a célom,h D.lord essen. csak azzal mondtam egy példát(am nem egy eset volt,h drop-ba kapot egy D.lordot!.) és mikor lesz elérhető és hol lehet majd megvenni?



Előre is kösszi!::)

2016. okt. 5. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:

A Cobblestone Collection Souvenir Package-ben van Dragon Lore, úgyhogy ezt a ládát bármennyiszer megveheted, hogy véletlenszerűen egy skint nyiss belőle.


[link]


Az árak ennek megfelelően nem pár centesek mint a random ládák, hanem 25-300 euró között van darabja.

2016. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam,de kösszi!.:) elvileg hamarosan lehet egy olyat venni ami 3honapig úgymond drop+ad vagy mit többet meg értékesebb et dropoljon. Meg küldet kell csinálni(es ha nagyon nagyon szerencsés vagy akkor lehet a jatek droppol D.lord-ot) (YouTube-on vannak is vidik)
2016. okt. 5. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!