Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokemon go-ban hol van sok abra?

Pokemon go-ban hol van sok abra?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja,hogy mennyire tömeg pokemon az abra, de nekem még egy sincs,pedig kedvenc pokemonom és rengetegszer kerestem,de nem találtam még egyet sem.

2016. szept. 26. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
hazudsz. a játék elején eleve kapsz egyet.
2016. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abrát? Dehogy kapunk.
2016. szept. 26. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tömeg pokémont... Még nekem sicns, és őszinte legyek elég ritkán fordul elő. Na jó, nem annyira mitn egy Dragonite, de azért a ritkább pokémonokhoz sorolandó, és nem a Rattatákhoz és Weedlee-hez.


Az infmormáció egyebek meleltt kevés, mégis melyik városban játszol? De igazából nincs ilyen hely, véletlenszerű a megjelenése.

2016. szept. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használd a [link] weboldalt, ott látod, mikor, hol, mi jelenik meg.
2016. szept. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a kérdést,hogy milyen környezetben fordul elő?mint például a drattini víz közelben,az abra erdőben,hegyen vagy hol? Amúgy Szombathelyen játszom,de szoktam más városokba menni emiatt,mert szeretek kirándulni,és új tájakat megismerni :)


Köszönöm a válaszokat és a linket

2016. szept. 27. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Drattini és Megikarp sem feltétlen víz közelében... Olyanok már jelentek meg pl. a pláza melett is a belvárosban. Abra ugyan úgy megjelenik belvárosban és külvárosban is, ez teljesen véletlenszerű... Budapesten talán több esélyed lehet elkapni, mint egy vidéki városban. Egyébként nekem 2 hónap alatt eddig kb. 5x jelent meg Abra, de nem tudtam elkapni/megtalálni. Mindegyik a külvárosban volt, tehát nem a centrumban; az egyik pedig egy falun.
2016. szept. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!