Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben hogy lehet egy...

Sims 4-ben hogy lehet egy simet megölni, vagy hogy tudom megnézni mikor hal meg?

Figyelt kérdés
Már többször is bezártam egy szobába és valahogy mindig ki jut, medencém pedig nincs és már nagyon idegesít!!!

2016. szept. 25. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én a te helyedben csak simán elköltöztetném a térképen kívül. Ezt úgy tudod megtenni hogy kimész a térképre és ha egyedül van csak az a Sims egy házban akkor csak rákattintasz hogy Evict household ha meg többen vannak de csak rákattintasz arra hogy család szerkesztése (nyilván angol nyelven) Ezt ott találod ahol rákattintasz hogy játszol vele a költöztetés stb... Ott találod ezt és az Evict householdot is. Na most ott választasz egy térképen kívüli családot és egyszerűen átrakod (bővebb elmagyarázatért írd be akár itt és már léteznek erről kérdések és válaszok ott megtudod nézni hogyan kell) De ha te mindenáron meg akarod ölni akkor építs köré egy falat és egy idő után biztosan belehal, vagy azt is hallottam hogyha a kandalló mellett sokáig melegíted megéghet és meghol. Remélem segítettem
2016. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy öregember simem, az abban halt meg, hogy egy másik simmel veszekedett és a szégyenben(?) megdöglött lol
2016. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nono8 ***** válasza:
Igazabol nem lehet csak ugy ha mongyuk ehenhal vagy megrazza nagyon az aram
2016. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!